O mnie

Jest mi niezmiernie miło powitać Cię na moim podwórku inwestycyjnym, w którym będę chciała Ci pokazać jak układam swoje zabawki zwane nadwyżkami finansowymi 🙂

Finanse okiem praktyka - o mnie

Nazywam się Iza Głębocka i jeśli mój wiek ma dla Ciebie znaczenie – jestem kobietą po 30-tce 🙂

Myślę, że nie przesadzę, jeśli stwierdzę, że inwestowanie i zarządzanie finansami to moja pasja. Jest to temat tak ogromny i tak interesujący, że przez kilka lat nieustannie mnie kręci. Próbuję różnych rozwiązań, eksperymentuję, przeliczam, sprawdzam co się opłaca w praktyce, zwłaszcza w długim horyzoncie czasowym.

Z wykształcenia jestem informatykiem i pracuję w tzw. branży IT. Mam kilkuletnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania, co – mam nadzieję, przełoży się także na odpowiednią jakość tej witryny. Jestem osobą skrupulatną, dbającą o szczegóły, lubiącą brać sprawy w swoje ręce.

Odkąd zostałam mamą, nauczyłam się też lepszej organizacji czasu pracy, a moje działania stały się bardziej efektywne. Jednak jako typowa kobieta, ciągle mam jeszcze w sobie sporo barier, które staram się przełamywać. Aby wyjść ze strefy komfortu w jakiej się obecnie znajduję, postanowiłam wytyczyć sobie kolejny cel – podsumować swoje dotychczasowe inwestycje, przy okazji wyciągając wnioski na temat popełnianych błędów i wprowadzając długo oczekiwane zmiany. Wierzę, że dzielenie się tym z Wami, będzie mnie jeszcze bardziej motywować.

Mam nadzieję, że nie braknie mi czasu, zapału oraz że uda mi się stworzyć miejsce do wspólnych dyskusji i wymiany poglądów. Pamiętajcie – jestem też otwarta na Wasze sugestie, chętnie poznam Wasze doświadczenia! 🙂

Ale przede wszystkim, mam nadzieję, że zaczniecie patrzeć na finanse okiem praktyka.